Canon iR ADVANCE DX 4835i

Kopírovací stroj A3, tlačiareň, farebný skener s odosielaním

Výrobca:
Canon
Dodacia doba:
8-14 dní
Obj. čislo:
5531C005

+ -

Canon iR ADVANCE DX 4835i

Uľahčenie bezpečnej produktivity v moderných hybridných prostrediach

Tiché a kompaktné zariadenia s možnosťou pripojenia do cloudu

Zvýšte efektivitu

Rýchla tlač a presné skenovanie s vylepšenou manipuláciou s médiami a podporou typu papiera bez námahy urýchľuje obchodnú produktivitu prostredníctvom inovatívnych technológií.

Tlačte priamo z cloudu

Softvér uniFLOW online Express umožňuje spoluprácu v oblasti cloudu s jednoduchým prístupom k dokumentom, overovaniu používateľa a centralizovanej správe zariadení.

Chráňte pred útokmi zvonku

Vylepšené funkcie zabezpečenia zahŕňajú modul TPM 2.0 so zabezpečeným algoritmom, uložené šifrovacie kľúče, overenie systému pri spustení a vstavaný ovládač McAfee, aby sa chránili dokumenty a zariadenie.

Maximalizujte dobu prevádzkyschopnosti zariadenia

Ušetrite peniaze minimalizovaním počtu návštev technikov s ľahkou prevádzkyschopnosťou, ktorá zahŕňa fľašu s tonerom bez neporiadku, diaľkové monitorovanie na automatické objednávanie spotrebného materiálu a dielov s dlhou životnosťou.

imageRUNNER ADVANCE DX 4800 Series

Nižší dopad na životné prostredie

Režim ECO Recovery znižuje spotrebu energie a prevádzkové náklady, so snímačom pohybu pre automatickú obnovu z režimu spánku, zatiaľ čo dizajn a technológie zabezpečujú minimálne narušenie hluku.

Produkujte výstup s vysokým rozlíšením

Vynikajúca kvalita obrazu sa dosahuje pomocou technológie rozšíreného vyhladzovania a zdokonalenej gradácie fotografií, ktorá rýchlo reprodukuje ostré čiary a jasný text, dokonca aj v malých veľkostiach.

Zjednodušte pracovné postupy

Rýchlo a intuitívne pristupujte k funkciám z prispôsobiteľnej obrazovky displeja, s odkazmi na často používané akcie alebo na diaľku cez aplikáciu Canon PRINT Business.

imageRUNNER ADVANCE DX 4800 Series

Parametre

Dodacia doba 8-14 dní

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod