Modecom slúchadlá MC-400 FRUIT PINK (rúžové), vstavaný mikrofón, ovládanie hlasitosti

Modecom slúchadlá MC-400 FRUIT PINK (rúžové), vstavaný mikrofón, ovládanie hlasitosti

Výrobca:
MODECOM
Dodacia doba:
5-7 dní
Obj. čislo:
S-MC-400-FRUITY-PIN

12,53 € s DPH 10,44 € bez DPH

+ -

Modecom slúchadlá MC-400 FRUIT PINK (rúžové), vstavaný mikrofón, ovládanie hlasitosti

MODECOM prezentuje svoju najnovšiu sériu farebných slúchadiel MODECOM FRUITY. Tieto vysoko kvalitné slúchadlá boli navrhnuté špeciálne pre tých, ktorí hľadajú zdroj čistého zvuku. Ten je uzavretý v modernom a atraktívnom dizajne, ktorý ich charakterizuje v štyroch fantastických farbách. Prezentovaný rad slúchadiel vám umožní prejaviť svoj štýl v štyroch rôznych farbách: zvodná ružová, náladová tyrkysová, zmyselná zelená alebo sofistikovaná oranžová.

VYBERTE SI VAŠU OBĽÚBENÚ FARBU
MODECOM FRUITY je séria štyroch slúchadiel v mestskom štýle, ktoré umožňujú vystúpiť z davu a ukázať váš individuálny štýl a osobnosť. Vďaka tomu, že sú vytvorené v módnych farbách, môžete vystúpiť z davu, a tým demonštrovať svoju osobnosť. Slúchadlá sú k dispozícii v nasledujúcich farbách:

• zvodná ružová,
• náladová tyrkysová,
• zmyselná zelená,
• sofistikovaná oranžová.

Úžasná farba s neuveriteľným zvukom
Okrem atraktívneho dizajnu, moderné dizajnové slúchadlá MODECOM FRUITY ponúkajú kvalitný, čistý, rýdzi a neuveriteľný zvuk. Vysoký rozsah podporovaný telefónnou frekvenciou zaisťuje dokonalý zvuk pre počúvanie nízkych aj vysokých tónov. Slúchadlá MODECOM FRUITY boli tiež vybavené vstavaným mikrofónom, ktorý umožňuje telefonovanie na najvyššej úrovni.

Užívateľsky prístupný produkt
Žijete rýchly život a ste neustále pod tlakom času čakania na ďalší hovor a nemáte čas počúvať hudbu? Vďaka najnovšej sérii slúchadiel MODECOM FRUITY môžete počúvať svoju obľúbenú hudbu a telefonovať. Citlivý mikrofón, ktorý sa nachádza na napájacom kábli, Vám umožňuje úspešne používať slúchadlá s Vašim mobilným telefónom. Navyše tlačidlo na príjem / ukončenie hovoru umožňuje používať Váš mobilný telefón pohodlným spôsobom bez nutnosti vybratia z vrecka. Vzhľadom k tomu, že slúchadlá MODECOM FRUITY boli navrhnuté najmä pre použitie s mobilnými zariadeniami, tak sa vyznačujú nízkou hmotnosťou. V záujme zabezpečenia maximálneho pohodlia pri používaní, je výstup pre slúchadlá MODECOM FRUITY vybavený mäkkými chráničmi uší.

• Frekvenčný rozsah: 20-20000 HZ;
• Impedancia: 32 Ohmov @ 1KHz;
• Maximálny príkon: 100mW;
• Citlivosť: 105dB (+/-) 3dB;
• Vstup: 3,5 mm mini jack;
• Dĺžka kábla cca. 1,2m

Parametre

Dodacia doba 5-7 dní

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod